přeskočit na obsah

Produktový manažer - senior

Dne: 20.11.2017 vložil Šárka Sedlářová

Zajímá Vás oblast cestovního ruchu? Máte zkušenosti v obchodní či marketingové oblasti? Jste přirozeně autoritativní typ a nevadí Vám občasná práce pod tlakem?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Vytváření akčních nabídek a speciálních výběrů, spolupráce s marketingovým oddělením
Vyhledávání vhodných provizních partnerů a vyjednávání obchodních podmínek
Administrativa týkající se smluv o obchodním zastoupení
Evidence a správa reklamací
Analýza trhu a konkurenčního prostředí
Řešení celkové operativy v rámci svěřené oblasti
Účast na veletrzích

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Možnost karierního růstu na vedoucí pozici
Pevná pracovní doba, volné víkendy
13. plat
Sick days
Stravenky
Studijní cesty do celého světa
Zvýhodněné ceny dovolené
Příspěvek na dovolenou

Kraj:
Vysočina kraj