přeskočit na obsah


 
 
 

Kolegyně/ga pro zalložení BA

Dne: 19.01.2018 vložil René

         
 

Dobrý den pro založení nové bezpečnostní agentury hledám k sobě kolegyni či kolegu s vysokoškolským vzdělaním je potřeba mít titul magistr, bakalář, inženýr či jakýkoliv titul Jedná se o spolupráci ve firmě náplň práce: práce s kanceláře, kontrola zaměstnanců, komunikace se zakázkami apod

Nabízíme: Kancelář v centru Brna, Služební notebook a mobil, Placené pracovní cesty dovolenou 4 týdny, práci na HPP, platové ohodnocení 25 - 32 000 MĚSÍČNĚ.

Požadujeme: Zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, dobrou komunikaci, řidičák skupiny B není podmínkou ale výhodou, vysokoškolské vzdělání s titulem. Vážní zájemci zasílejte životopis s fotkou děkujeme a těšíme se na spolupráci.


Cena: 32000 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?