ON-LINE MARKETINGOVÝ KONZULTANT - JUNIOR - práce pouze pro OZP - práce z domu

Dne: 08.02.2016 vložil Tapiko s.r.o.

ON-LINE MARKETINGOVÝ KONZULTANT - JUNIOR
Rozšiřujeme tým našich spolupracovníků z řad OZP. Pomáháme klientům využívající naše technologie na tvorbu webů a eshopů Webmium nyní i s návštěvností díky nástrojům od Google.
Umíte používat selský rozum, samostatnost a ochota komunikovat je Vaší předností? Pak možná hledáme právě Vás pro spolupráci na dynamicky rostoucím projektu, přičemž vše potřebné Vás naučíme. Stačí jen odvaha a ochota pracovat. Podívejte se na příběhy našich zaměstnanců na www.tapiko.cz

PRÁCE PRO OZP - PRÁCE Z DOMU
Co požadujeme:
• Ochotu učit se, komunikovat prostřednictvím telefonu, mailu a Skype.
• Orientace na spokojenost klientů, koncentrace na prodejní výkon klientských webů a eshopů
• Pozitivní přístup
• Radost z práce s PC a internetem
• PC s připojením na internet podmínkou

Náplň práce
• Budete aktivně komunikovat s našimi klienty mající webové prezentace či eshopy.
• Pochopíte podstatu jeho podnikání a pomůžete mu s návštěvností jeho stránek a eshopů
• Budete specialisté na internetové kampaně a Google Adwords
• Na vše vás zaškolíme a průběžně Vás budeme vzdělávat v nejnovějších trendech on-line obchodování

Proč u nás budete pracovat rádi
• Budete tvořit tým, který mají klienti a zaměstnanci rádi
• U nás neexistují byrokratické překážky ani jiné bariéry
• Budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl
• Nabízíme dlouhodobou spolupráci na HPP, možné i na částečný úvazek, vedle základního fixního platu dále odměny dle Vašeho klientského kmene
• Příjemnou, pohodovou práci z domova (nabídka platná po celé ČR, práce je určena POUZE pro OZP)
• Oceníme, když Vás budeme moc uvítat co nejdříve popř. dle domluvy

Zaměstnavatel Tapiko s.r.o, Týnská 632/10, Praha 1.

Pokud Vás pozice oslovila, prosíme o zaslání životopisu VČETNĚ MOTIVAČNÍHO DOPISU na info@ozpprace.cz Vhodní uchazeči absolvují vstupní telefonický pohovor a on-line test.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu či dalších materiálů společnosti Tapiko s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kraj:
Celá ČR