přeskočit na obsah

Kreativní grafik

Dne: 28.02.2016 vložil Pavel Opletal

Hledáme kreativního grafika na ŽL, fulltime interní spolupráci, nicméně nebráníme se ani externím spolupracovníkům.
Náplň práce:
- Příprava pro tisk nebo řezanou reklamu, tvorba letáků, bannerů a dalších
propagačních materiálů
- Návrhy log
- Návrhy designu webů a aplikací
Očekáváme:
- Zvládnutí programů Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, řezacího programu,
obsluha plotru
- Aplikace/lepení reklamy na auta, obchody, potisk triček a dalších věcí..
- Znalost webového designu, tvorba webové grafiky
Nabízíme:
- Podíl na zisku
- Odpovídající platové ohodnocení
- Přátelský a neformální kolektiv
- Účast na zajímavých projektech pro atraktivní klienty
O nás:
Jsme malá reklamní agentura s rodinnou atmosférou.
Více o nás na www.schop.cz nebo na tel. čísle 608967157

Kraj:
Hlavní město PRAHA

Telefon: 608967157