přeskočit na obsah


 
 
 

Nabídka Práce

Dne: 25.03.2016 vložil Sebkova

         
 

Jsme marketingová společnost a nyní hledáme nové kolegy/ kolegyně do našeho klientského centra, kde jde o to v rámci marketingových kampaní představovat našim stávajícím klientům nové produkty našich exklusivních obchodních partnerů.

Požadujeme – ukončené SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, dochvilnost, zodpovědnost, výborné komunikační schopnosti bez vad v řeči, kreativní myšlení a chuť se vzdělávat v oboru + zájem o světové dění, všeobecný přehled

Nabízíme vysoké finanční ohodnocení, fixní plat 25,000 Kč + zajímavý provizní systém a další benefity jako např. služební telefon ,kvartální bonusy, služební cesty , rychlý kariérní růst, pravidelné vzdělávání, moderní prostředí v mladém kolektivu v centru Prahy.

Práce je na HPP nebo IČO.


Cena: 25000 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?