přeskočit na obsah


 
 
 

Nabídka spolupráce

Dne: 09.11.2017 vložil Markéta

         
 

Reklamní a grafické studio nabízí spolupráci kreativnímu grafikovi/čce z Teplic a okolí. Preferujeme ty, kteří jsou hraví a přichází s vlastními nápady. Abychom spolu tvořili věci, které stojí za to.
Požadujeme znalost programů Corel, Photoshop, Indesign, popř. Illustrator. Manuální zručnost a ŘP sk. B jsou určitě výhodou. A co nabízíme my? Spolupráci v jedinečném tvůrčím kolektivu, zázemí stabilní společnosti, možnost spolupráce na HPP či ŽL. Svůj zájem nám můžete vyjádřit buď prostřednictvím telefonu na čísle 603 891 797 nebo dejte o sobě vědět na emailu: stamina@email.cz


Kraj:
Ústecký kraj


Telefon: 603891797 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?