přeskočit na obsah


 
 
 

Obchodní referent (AJ+NJ) - Třebíčsko

Dne: 06.09.2017 vložil Zuzana Žatečková

         
 

Hledáte práci referenta v obchodním oddělení, kde byste mohli využít Vaše jazykové schopnosti a byli součástí mezinárdního týmu zajímavé stabilní společnosti na Třebíčsku? Budete denně komunikovat se zákazníky z celého světa, měli byste tedy aktivně hovořit anglicky a německy (min. úroveň B2 dle ERR). Zkušenosti na obdobné pozici jsou pak velkou výhodou.

Semtam možná vyjedete na služební cestu na centrálu do Německa, ale jinak Vaše práce bude kancelářská, přesnou náplň práce uvádíme níže. Kandidát by měl mít ŘP skup. B a být ochotný jet příležitostně na služební cestu.

CO BUDETE DĚLAT?

Každodenní komunikace písemnou a telefonickou formou se zákazníky z celého světa
Správa zákaznických portálů
Zadávání nových uživatelů a přidělování a odebírání přístupových práv
Zajištění plánování akcí (akce pro zákazníka, veletrhy) včetně rezervace místa, příprava služebních cest, organizace aktivit, řešení administrativy, tvorba prezentací, zajištění nebo objednávka reklamních předmětů
Příprava podkladů pro jednání se zákazníkem
Příprava zápisu z jednání, jejich distribuce a sledování plnění otevřených bodů

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Zázemí moderní a rozvíjející se společnosti nedaleko Třebíče
Péče o zaměstnance a zajímavé benefity – dovolená navíc, až 15 platů ročně, příspěvek na vánoce a na dovolenou, příplatky za znalost cizích jazyků, roční prémie, příspěvky na jazykové vzdělávání, dotované závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce, věrnostní prémie
Flexibilní pracovní doba, možnost příležitostného home office
Mzdové ohodnocení dle zkušeností kandidáta


Kraj:
Vysočina kraj


Telefon: 775080805 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?