přeskočit na obsah


 
 
 

Prodavač/ka či pomocná síla do kuchyně na HPP nebo VPP

Dne: 10.09.2017 vložil Koníčková Marcela

         
 

Do restaurace KFC Chodov v Nové části Obchodního centra hledáme nové kolegy na pozici pokladní, kuchař či příprava produktů.

Praxi nevyžadujeme!

Náplní práce je obsluha zákazníků, práce s pokladním systémem, příprava našich produktů nebo práce na kuchyni či přípravě produktů.

Nabízíme motivující finanční ohodnocení od 100Kč/hod, příplatky, bonusy, spropitné, individuální volbu směn, perfektní zaškolení, dlouhodobou spolupráci, práci v příjemném kolektivu, reálnou možnost kariérního růstu

Požadujeme příjemné vystupování, aktivní přístup v práci, schopnost zvládat stresové situace.

Zaujala tě naše nabídka?

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat denně od 8:00 do 22:00 na:
mob.tel: 724611093
e-mail: 203130@amrest.eu

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů uvedených v něm, pro účely náboru zaměstnanců dle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů.


Cena: 18500 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 724611093 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?