přeskočit na obsah


 
 
 

Povánoční práce pro všechny

Dne: 02.01.2018 vložil Personalni Ebbico

         
 

Máte málo peněz po Vánocích? Příjďte si je vydělat k nám!
Nabízíme nenáročnou práci vhodnou pro lidi všech věkových kategorií. A díky vlastnímu plánování směn je vhodná i pro ty nejvytíženější, jako jsou studenti nebo maminky s dětmi. Díky bonusům je mzda až 150Kč/ hod.
Přátelský a vstřícný kolektiv je samozřejmostí. Místo výkonu práce je v centru Brna s dobrou dostupností MHD a v domácím prostředím. Náplní práce je komunikace se zákazníky za účelem zpříjemnění a zkvalitnění jejich služeb. Hledáme komunikativní kolegy s pozitivním přístupem k práci, kteří budou schopni odpracovat minimálně 20 hodin týdně.

Tak neváhejte a přijďte si vydělat po vánocích!
Těšíme se na naši spolupráci!


Cena: 22000 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 773752157 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?