přeskočit na obsah


 
 
 

Prodejce automobilů

Dne: 23.01.2018 vložil Hana Kochtová

         
 

Zavedený autobazar užitkových vozidel v Praze přijme do svého mladého kolektivu kolegu na pozici PRODEJCE. Praxe v oboru nutností. Nejlépe muže s obchodním duchem a tahem na branku. Požadujeme samostatný, aktivní přístup k práci, týmovou práci a časovou flexibilitu, pozitivní jednání a myšlení, řidičský průkaz skupiny B. Komunikativnost, výřečnost a zájem o motoristický svět je pro tuto pracovní pozici samozřejmostí. Znalost jazyků vítána.
Nabízíme nástupní plat 35 000,- a v případě prokázání profesních dovedností je garantovaný profesní i finanční růst. Nadstandardní motivující růstové platové ohodnocení a kompletní zaškolení v praxi je samozřejmostí. Hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Pošlete prosím vaše CV na komise@acdodavky.cz, nebo volejte na 773 683 788.


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 773 683 788 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?