přeskočit na obsah

Obsluha prodejny a kavárny

Dne: 07.02.2018 vložil Jitka Langerová

KOSTKA-kolobka,s.r.o.
Potůčník 449
78833 Hanušovice

Informace o pracovním místě
NÁPLŇ PRÁCE: * obsluha na prodejně
*zodpovědnost za prodejnu a její chod
* práce s počítačem
* vizuální a množstevní kontrola a evidence zboží na prodejně *komunikace s jinými odděleními *pracovní doba - směny dle dohody s kolegyní Po-Ne od 8:00 do 18:00

Požadujeme
OČEKÁVÁME:
*příjemné a vstřícné jednáni se zákazníkem
* spolehlivost,pracovitost a zodpovědnost
* uživatelská znalost práce na PC *AJ nebo NJ výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme
* zajímavou práci ve stabilní české firmě
* nástup ihned
*příspěvek na stravu ve firemní jídelně s dovozem obědů
* zajímavé platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané profese - dohodou

Kraj:
Olomoucký kraj

Telefon: 583231025