přeskočit na obsah


 
 
 

Práce v zahraničí_Anglie_Irsko_Skotsko_Island

Dne: 05.02.2008 vložil Calibere

         
 

Práce _v_zahraničí_Anglie_sklady

Příjmeme každého se základní znalostí AJ, doba nástupu každý měsíc.

Popis práce:

Práce pro distribuční centra významných obchodných řetězců jako jsou TESCO,SAINSBURY’S, ASDA, B&Q (jako Baumax), MARKS & SPENCER, Sommerfield, Iceland a jiné. Jedná se o třízení, balení, objednávání, kontrolu různých druhů tovarů – podle typu obchodního řetězce. Pokud máte oprávnění na vysokozdvižný vozík, máte možnost lepšího uplatnění a mzdového ohodnocení. Práce není přiliž náročná, ale požaduje flexibilitu a dobrou kondici.Místo výkonu práce:

Jedná se o práci ve velkoskladech pro velkoobchody pro celou Anglii.Doba práce a směnnost:

Práce je téměř vždy na tři směny. Základní pracovní doba je 7,5 hodiny denně + půl hodinová obědní přestávka. Základní týdenní pracovní doba je 37,5 hodiny. Přesčasy jsou vždy možné a poměrně výrazné, většinou však po zaběhnutí pracovníka – po měsíci práce.Mzdové ohodnocení a výplatní termíny:

Základní nástupní hodinová mzda je v průměru 6,50 libry Odpolední směna je placená v průměru okolo 7,00 libry a noční směna okolo 7,80 až 8,50 libry na hodinu. Přesčasy jsou placené většinou okolo 9,00 libry na hodinu. Přesčasy v noci a přes víkend od 10 liber na hodinu. Jsou možné příplatky za výkon. Průměrná měsíční mzda se pohybuje okolo 1200 liber bez přesčasů. Výplatný termín je na účet vždy v pátek, poprvé až druhý pátek.

Ubytování:

Ubytování je zabezpečené od prvního dne v tzv. ”sharehouse“, po jednom nebo dvou klientech na jednom pokoji. Ubytování stojí v průměru 60 liber na týden, cena je kompletní včetně energie, je kompletně vybavené potřebnou technikou a zařízením. Poplatek za ubytovaní se platí týdenně – strháváním z výplaty, nič se neplatí napřed. Depozit ve výšce 100 liber se také vytváří strháváním z výplaty po čas prvních čtyř týdnů klientovi po 25 librách. Depozit je vratný v plné výšce po půl roku.Jiné služby a administrativa:

Po příletu na letiště zajištěné vyzvednutí a odvoz do ubytovaní. Je zajištěná pomoc a podpora při vybavovaní administrativních formalit jako vybavení NIN – registrace do zdravotní pojišťovny a na daňový úřad, Home Office, a zařízení bankovního účtu.Požadavky na uchazeče:

Věk od 18 do 60 roků. Dobrá fyzická kondice, flexibilita , ochota pracovat přesčas a na směny. Jazyková znalost je potřebná na úrovni minimálně „ovládá základy“ .Kontakt:

www.calibere.cz

Calibere@email.cz

+420 731076297Calibere the Czech Republic


Kraj:
Celá ČR


Telefon: +420 731076297 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?