přeskočit na obsah

RECEPČNÍ

Dne: 05.07.2017 vložil PHG s.r.o.

Náplň práce:
Podílet se na chodu recepce s cílem zajistit kvalitu služeb
Zajištění služeb souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
Profesionální komunikace v cizím jazyce s hosty
Práce s hotelovým rezervačním systémem Previo
Péče o hosty, osobně nebo telefonicky či e-mailem, řešení jejich požadavků a reakce na případné stížnosti
Práce v týmu i samostatně
Spolupráce s ostatními odděleními
Nabízení a prodej dalších produktů a služeb hotelu

Požadujeme:
Perfektní znalost anglického jazyka, další znalost jiného světového jazyka výhodou
Příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost
Pečlivost, spolehlivost, pozitivní přístup
Týmový hráče
Chuť a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
Příjemné prostředí moderního hotelu.
Přátelský a dynamický kolektiv.
Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
Široká škála firemních benefitů.
Možnost dalšího růstu v rámci společnosti.
Motivační finanční ohodnocení orientované na výsledek.
Sleva na stravování po celém hotelovém řetězci.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Vybraní kandidáti budou kontaktováni do 14 dní.

Kraj:
Celá ČR

Telefon: 608022428