přeskočit na obsah


 
 
 

Hledáme kuchaře/kuchařku do rekreačního střediska

Dne: 05.01.2018 vložil Renata Moritzová

         
 

Do rekreačního střediska Pod Templštýnem přijmeme od 15.4.2018 na dobu určitou do 15.9.2018 kuchaře/kuchařku pro školy v přírodě a dětské tábory. Práce je vhodná pro osoby bez závazků a je vhodná i pro čilé důchodce. Na prázdniny i na část prázdnin dále přijmeme kuchařky ze škol, možnost umístění dětí na tábory.
Požadujeme praxi v oboru, pracovitost, spolehlivost, čistotnost a slušné vystupování.
Nabízíme práci v krásné přírodě v údolí řeky Jihlavy, koupání v bazénech, možnost mít s sebou domácího mazlíčka, samostatnou chatku (do střediska nejezdí hromadná doprava, nejbližší zastávka je 5 km ) a stravu zdarma.
Tel.: 773 994 662, e-mail: katka@podtemplstynem.cz


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 725745140 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?