přeskočit na obsah


 
 
 

KFC Anděl - pracovník restauračního provozu

Dne: 18.09.2016 vložil Simona Fränkelová

         
 

Hledáme zaměstnance k nám do restaurace KFC Anděl, která se nachází v centru Prahy se skvělým dopravním spojením. Hledáme kolegy na denní i noční směny, na hlavní pracovní poměr, ale i na brigádu.

Požadujeme pracovitost, spolehlivost, týmového ducha, pozitivní a přátelský přístup, chuť učit se novým věcem

Nabízíme stabilní zaměstnání, pravidelný finanční příjem, flexibilní plánování směn, placené zaškolení, bonusy z tržeb restaurace, teambuildingové akce, příplatky za práci v noci, o víkendech i svátcích, vlastní skříňka a uniforma, sleva na stravování, přátelský kolektiv a pozitivní energii

Jestli vás nabídka zaujala, budeme se těšit na osobní setkání.

Hlavní pracovní poměr : 100 Kč / hod
Brigáda: 81 Kč / hodina


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?