přeskočit na obsah


 
 
 

Pracovní příležitost pro Každého - od 100,-/hod + dopravné – Praha 10

Dne: 23.10.2016 vložil Dominika Drápalová

         
 

Hledáte trvalé pracovní místo? Potřebujete práci na hlavní nebo Vedlejší pracovní poměr? Líbilo by se Vám mít nástupní hodinovou mzdu minimálně 100,-/hod + k tomu příspěvky na dopravu, bonusy a příplatky? Chcete mít možnost pracovat v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Nepožadujeme předchozí zkušenosti!

Restaurace KFC Praha 10 – Obchodní centrum Europark Štěrboholy hledá do svého týmu nové zaměstnance na plný i zkrácený úvazek. Práce vhodná pro KAŽDÉHO!

Nabízíme zaškolení (netřeba předchozích zkušeností), nástupní mzdu od 100 - 110Kč/hod, navíc příspěvek na dopravu, možnost navýšení mzdy již po odpracování zkušební doby, + 10% příplatek za víkendové hodiny, bonusy, slevy na stravování v KFC, Burger King a Starbucks, dotované stravné, pravidelné ohodnocení pracovního výkonu, možnost dalšího kariérního růstu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat denně od 8:00 do 22:00 na:
mob. 776237725 (Dominika Drápalová), 733701380 (Matěj Seemann)
e-mail: dominika.drapalova@amrest.eu


Cena: 18000 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 776237725 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?