přeskočit na obsah


 
 
 

Práce na Pokladně nebo Pomocná síla v kuchyni

Dne: 30.12.2016 vložil Samantha Vajdová

         
 

Hledáte práci s jistotou mzdy do 9. dne v měsíci? Chcete práci s nástupní mzdou od 100,-/hod. s možností navýšení mzdy již po odpracování zkušební doby? Hledáte práci, kde budete mít i možnost kariérního růstu? Práci, kde po Vás nebudeme vyžadovat předchozí zkušenosti a vše Vás naučíme?

Potom hledáme právě Vás!

KFC Chodov - Obchodní centrum hledá nové členy do týmu na pozice Pokladní či Přípravy produktů. Nabízíme nadstandardní nástupní mzdu od 100-110Kč/hod. Možnost navýšení mzdy ihned po odpracování zkušební doby. Navíc 10% příplatek za víkendové hodiny, 100% za svátky, bonusy, slevu na stravování v KFC, Burger King a Starbucks, dotované stravné, pravidelné hodnocení a možnost karierního růstu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na:
mob. 724611093
e-mail: samantha.vajdova@amrest.eu
Nebo přímo v restauraci KFC OC Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4


Cena: 18000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 724611093 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?