přeskočit na obsah


 
 
 

KFC Kačerov DT - Pokladní, kuchař/ka

Dne: 27.01.2017 vložil Michal Vodička

         
 

Chtěl bys poznat super kolektiv lidí, se kterými by ses v práci nikdy nenudil? Zajímalo by Tě, jaké to je, být na druhé straně pultu, než jsi obvykle? Napadla Tě otázka, jak se připravují naše produkty? Pokud ano, tato nabídka je určená právě Tobě. U nás si užiješ spousty legrace a také získáš zkušenosti, které můžeš využít i v každodenním životě. U nás si přijdeš zcela jistě na své. Budeš mít možnost pracovat přímo s naším hostem, nebo se můžeš podílet na přípravě produktu pro něj. Do našeho týmu hledáme spolehlivé, přátelské, šikovné lidi, kteří mají chuť se učit novým věcem.
Nástupní plat ti můžeme nabídnout od 100 Kč/hod s možností zvýšení, již po jednom měsíci.

Jako benefity pro Tebe můžeme nabídnout různé firemní akce a večírky, slevy i v našich partnerských značkách (Starbucks, Burger King).
Jestli tě naše nabídka zaujala neváhej a přiď poznat super, přátelský kolektiv lidí restaurace KFC Kačerov DT.


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 607031793 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?