přeskočit na obsah

Přípravář polévek

Dne: 29.08.2017 vložil Š.Šmídová

Požadavky:
- vzdělání v oboru kuchař výhodou ne podmínkou
- praxe na obdobné pozici vítána
- průkaz pro práci v potravinářství
- flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- pracovitost a spolehlivost

Pracovní náplň:
- výroba polévek dle receptur
- 12-ti hodinové směny ( ranní 6:00 – 18:00 / noční 18:00 – 6:00 )
- dodržování přesných technologických postupů
- dodržování zásad hygieny, BOZP a PO

Nabízíme:
- zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně
- zaměstnancům po zkušební lhůtě poskytujeme příspěvek až do výše 5 000,- Kč na stěhování
- příplatek za dochvilnost 1 000,- Kč vyplácíme těm, kteří odpracovali plánovaný počet směn
- příplatek až 5 000,- Kč za přivedení kolegy
- zájemcům poskytujeme dotované ubytování v těsné blízkosti ve firemní ubytovně hotelového typu
- v rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáže
- příplatek za dopravu

Kraj:
Celá ČR