přeskočit na obsah


 
 
 

Máte zájem o přivýdělek k výplatě, nebo k MD?

Dne: 07.11.2017 vložil Anna Maštalířová

         
 

O společnosti Farmasi
Značka FARMASI vznikla sloučením 2 značek - Tanalize Cosmetics, která byla založena již v roce 1946 a která se dříve zaměřovala na výrobu léků a dovoz chemických surovin a Alize Cosmetics, která roku 1985 vstoupila na trh s vůněmi a přípravky pečujícími o pleť.
S více jak 25 lety zkušeností v oblasti osobní péče a oboru kosmetiky můžeme říct, že jsme jedním z nejmodernějsích výrobních závodů v Evropě, jednička na trhu v Turecku v oboru dekorativní, tělové kosmetiky a dalčiších produktech určených k osobní péči. V současné době vyvážíme do 118 zemí světa a máme více než 350 milionů spokojených zákazníků.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 704149498 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?