přeskočit na obsah


 
 
 

Práce z domu

Dne: 05.12.2017 vložil Lada

         
 

Nabízíme možnost zapojení se do on-line projektu spojeného s krásou a zdravím.
Jedná se o tibetsko-čínskou přírodní kosmetiku (a přípravky na podporu zdraví a detoxikaci,) napojené na eshop. Pro klienta žádné vstupní poplatky a žádné velké investice. Projekt je velmi různorodý. Vyhledávají ho jak mladí, tak starší, pro kvalitu produktů, které pomáhají zdraví.
Využívá se hlavně práce s online nástroji (email, messenger, skype, katalogy, Facebook, atd.). Možnost pracovat kdykoliv a odkudkoliv, s minimální investicí, možností dobrého ohodnocení a zisku zboží pro vlastní spotřebu za velmi výhodné ceny.
Pro více informací je vhodná písemná komunikace emailem nebo skype.
Vhodný pro maminky na mateřské i studenty.


Cena: 3000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774162859 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?