přeskočit na obsah

Creative Data Modeling Top 100 OMZ

Dne: 02.06.2013 vložil Roland Kratina

Vypisujeme výběrové řízení.

Top 100 OMZ pro území v regionech ČR.

Hledáme brigádníky na pozici OMZ - obchodní modelový zástupci a konzultanti.

Vhodná pro muže i ženy od 18 let.

Chris Talent Golden Agency TMG-S asociace modelingu.

O společnosti:

- Financial Consultancy,Corporation,Developers management,Modeling, Production,Hostess V.I.P.,
Scouting-Modeling management system,System Guards ,Trainning modeling management,Suburban Transporting,
Sales Staff managers. Creative Data modeling.
Promotion entertaiment.

Náplň práce:

- Jako OMZ budete zastupovat obchodně právní modelingovou společnost Chris Talent Golden Agency.

- vyhledávání klientů v lokalitě ve které se pohybujete. Scounting management system doporučení.

Požadujeme:

- pozitivní přístup k realizaci Vaší práce

- precizní a zodpovědný přístup k Vaší práci

- obchodní nadání, podnikavého ducha

- komunikační dovednosti

- flexibilitu a spolehlivost

- chuť vydělat si peníze

- splnění týdenních obchodních cílů a aktivit firmy

Nabízíme:

- výplata provizí v hotovosti měsíčně

- zaškolení v systému Pilot manager project

- Vlastní plánování časového rozvrhu

- kariérní postup

- firemní benefity V.I.P.

- spolupráce se stabilní mezinárodní společností

Kontaktujte nás online v systému Pilot manager na adrese

Cena: 1300000 Kč

Kraj:
Celá ČR

Telefon: 773163999