přeskočit na obsah


 
 
 

Právník v advokátní kanceláři HRDINA \ WALDHANS

Dne: 24.06.2015 vložil Mgr. Pavel Waldhans

         
 

Brněnská advokátní kancelář HRDINA \ WALDHANS se zaměřením na obchodní a občanské právo hledá vhodného kandidáta s min. 2letou právní praxí na pozici právník/právnička v advokátní kanceláři.
Požadujeme výbornou znalost práva, trestní bezúhonnost, schopnost samostatného uvažovaní, důkladnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty a znalost práce na PC. Znalost cizího jazyka výhodou.
Nabízíme náročnou, různorodou a velmi zajímavou práci, perspektivu odborného růstu, velmi dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům.
Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu waldhans@akhw.cz


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?