Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče České republiky hledá právníka / právničku se zaměřením na pracovní právo.

Dne: 23.09.2015 vložil Romana Novotná

Vaším úkolem bude

- poskytování právního poradenství v oblasti pracovního právo a práva kolektivního vyjednávání, případně práva občanského
- vypracování právních rozborů a stanovisek
- připomínkování legislativních návrhů v oblasti pracovního práva, zdravotnictví a sociálních služeb

Od Vás očekáváme

- ukončené magisterské studium v oboru právo
- praxi v oblasti pracovního práva
- znalost právních předpisů v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb výhodou
- ochotu cestovat
- komunikační schopnosti a schopnosti samostatného rozhodování
- znalost anglického jazyka na komunikační úrovni - výhodou

Nabízíme Vám

- širokou možnost seberealizace a osobního rozvoje
- pracovní smlouva na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
- 5 týdnů dovolené
- další zaměstnanecké benefity a stravenky

Zaujala Vás tato nabídka? Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na adresu OSZSP ČR, Novotná Romana, e-mail adresu novotna.romana@cmkos.cz nejpozději do 31.10.2015.

Kraj:
Hlavní město PRAHA

Telefon: 736504769