přeskočit na obsah


 
 
 

Konzultant vnější, vnitřní, sportovní výživy

Dne: 19.02.2012 vložil Jiří Novohradský

         
 

Centrum zdraví a regenerace pracující v oboru Wellness příjme v rámci rozšiřování působnosti 3 – 5 lidí na pozice konzultant vnější výživy, konzultant vnitřní výživy a nově konzultant sportovní výživy. Dále 3 schopnější lidi na zapracování do pozice supervizor - vedení týmu spolupracovníků.
Praxe v oboru, či v obchodní činnosti, vítána není však podmínkou. Vhodné i pro absolventy a studenty. Možnost uplatnění na hlavní i vedlejší činnost.
Požadujeme: korektnost, seriózní jednání, lidský přístup, příjemné vystupování, věk min. 18 let a pozitivní přístup k zadaným úkolům.
Nabízíme: zaškolení v oboru – nejnovější informace a trendy ve výše zmíněných oborech, zázemí světových odborníků, možnost nadstandardních příjmů, perspektiva dlouholeté spolupráce a kariérního růstu, přímé firemní odměny, práce v mladém, dynamickém kolektivu, pozitivně naladěných lidí.
Zájemci své CV posílejte na e-mail: jnovohradsky@email.cz


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?