přeskočit na obsah

technik/řemeslník

Dne: 12.10.2013 vložil Doc. Ing. Jaroslav Hofmann, CSc

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze přijme zaměstnance/zaměstnankyni na pozici technik/řemeslník na Ústav fyziky a měřicí techniky

Náplň práce:
• Technická a řemeslná činnost při zajišťování provozu studentských a výzkumných laboratoří ústavu
• Evidence hasicích přístrojů a ověřování elektrických parametrů laboratorní techniky z hlediska bezpečnosti práce

Požadujeme:
• Řemeslná zručnost, schopnost provádět drobné mechanické i elektrické opravy laboratorní techniky
• Spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
• Příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv
• Zaměstnanecké výhody (pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, penzijní připojištění

Nástup: 1.1. 2014 na poloviční pracovní úvazek

Kraj:
Hlavní město PRAHA

Telefon: 220443055