přeskočit na obsah


 
 
 

Hledáme pracovníky na úklid

Dne: 14.10.2013 vložil D&D servis s.r.o.

         
 

Naše společnost D&D servis s.r.o, Praha 4, Výletní 398 urgentně hledá schopné pracovníky na úklidové práce. Jedná se o úklidové práce panelových domů, domácností, kanceláří, a jiných objektů .NÁSTUP IHNED !
Požadujeme spolehlivost, dobré vystupování a pozitivní přístup k práci. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 739 260 362, 605 264 597 nebo na mailové adrese info@ddservis.eu, případně si sjednejte osobní schůzku na adrese naší pobočky, Praha 4 Libuš, Výletní 398/27.


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 244470603 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?