přeskočit na obsah


 
 
 

Provádím.

Dne: 17.07.2017 vložil Antonín Sýkora

         
 

Plánujete výstavbu či rekonstrukci nemovitosti?
Odpovědný zástupce stavebnictví ,stavitel v důchodu s potřebnou praxí v oboru pozemní stavitelství nabízí formou externí spolupráce vykonávat práci jako odpovědný zástupce pro stavební firmy a živnostníky pro obor provádění staveb, jejich změn a odstraňování,jsem svědomitý ,pečlivý až důsledný. Rád vypomůži při stavbě nemovitosti jako stavební dozor, stavbyvedoucí , poradce při výběru dodavatelů, materiálů atd. To vše poskytuji na profesionální úrovni s maximální efektivitou,dle dlouholetých zkušeností a nasbíraných znalostí.
Vy tedy máte zaručeno,že ať už si zaplatíte stavební dozor nebo třeba technický dozor stavebníka,dostane se vám vždy kvalitní služby za příjemnou cenu a to se vám bude jistě hodit. Kontaktujte mne, rád při osobním jednání poskytnu potřebné údaje-Brno a Jihomoravský kraj.


Cena: 63500 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 603482377 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?