přeskočit na obsah

Všeobecná účetní (mzda 20.000 – 30.000,-Kč)

Dne: 14.03.2017 vložil Nábytek Mikulík

POKUD HLEDÁTE TEPLÉ MÍSTEČKO BEZ ODPOVĚDNOSTI, TAK SE PROSÍM NEHLASTE.
Zavedená rodinná nábytkářská firma s 27-ti letou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým.
Pokud jste aktivní a dynamická osobnost s organizačními schopnostmi a smyslem pro detail, máte praxi v účetnictví a máte přehled o problematice daní a mezd, pak hledáme právě Vás.
Náplň práce:
• Vedení účetnictví v programu POHODA, případně mezd v programu PAMICA
• Odpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů
• Zpracování přiznání k DPH
• Komunikace s příslušnými úřady
• Účtování majetku
• Zpracování mezd
• Měsíční reporty
Požadujeme:
• Vzdělání ekonomického směru
• Znalost účetnictví, daňové problematiky a související legislativy
• Znalost mezd a s nimi souvisejících agend a legislativy
• Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost
• Znalost práce na PC, MS Word, Excel, účetní program POHODA (PAMICA) výhodou
• Schopnost týmové spolupráce
Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na novém moderním pracovišti.
Ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce.
Možnost osobního a profesního růstu.
Zaměstnanecké benefity:
Zázemí stabilní společnosti se 27letou historií na českém nábytkářském trhu
Práci v mladém dynamickém týmu
Bonusy/prémie
Zaměstnanecké slevy a výhody na firemní výrobky a služby
Věrnostní benefity
Provize z prodeje
Stravenky/příspěvek na stravování
Závodní stravování
Zajištěný pitný režim

Cena: 30000 Kč

Kraj:
Jihomoravský kraj

Telefon: 608746080