přeskočit na obsah

Účetní obce

Dne: 01.08.2017 vložil Obec Mariánské Radčice

Učetní obce Mariánské Radčice

Náplň práce:
Komplexní vedení účetnictví a rozpočtu obce, daňová a mzdová agenda, účtování pokladny, evidence majetku, závazků a pohledávek obce, inventarizace obecního majetku, zpracování statistických výkazů, administrativní práce, kontrolní činnost atd.

Požadavky na uchazeče:
Ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou,
čistý trestní rejstřík,
znalost podvojného účetnictví (znalost účetnictví obcí výhodou),
znalost práce na PC (Windows, MS Office, Internet, účetní systém KEO – výhodou),
organizační schopnosti, aktivita, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování...

Předpokládaný termín nástupu:
IV. čtvrtletí 2017

Úvazek a plat:
¾ úvazek, nástupní plat dle tabulek (9. platová třída)

Způsob přihlášení:
Uchazeč doručí svůj strukturovaný životopis na Obecní úřad v Mariánských Radčicích osobně, poštou nebo e-mailem (sikora@marianskeradcice.cz) nejpozději do 1. 9. 2017.
V životopise uchazeče budou uvedeny úplné kontaktní údaje včetně telefonu.

Kraj:
Celá ČR

Telefon: 724136816