přeskočit na obsah


 
 
 

Mzdová účetní

Dne: 19.10.2017 vložil Šárka Sedlářová

         
 

Pracujete jako samostatná mzdová účetní a chcete změnu? Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání, orientujete se v aktuální legislativě a láká Vás možnost účastnit se různých personálních projektů, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost Vám rozhodně nesmí chybět a znalost AJ nebo NJ bude velkou předností.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Kompletní zpracování mzdové agendy
Příprava podkladů pro kontroly ZP a ČSSZ
Komunikace se dalšími státními institucemi
Správa zaměstnaneckých benefitů
Personální reporting pro vedení společnosti

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Zajímavé finanční ohodnocení + měsíční bonusy
Prémie za docházku (nulovou nemocnost)
Stravenky
Příspěvky na kulturu, sportovní akce
Zvýhodněné volání pro Vás i pro rodinné příslušníky
Jazykové kurzy
Flexibilní pracovní dobu

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat Vaše možnosti. Máme v repertoáru spoustu pracovních nabídek z této i dalších společností, tak se pojďme pobavit, jaká práce by Vás nejvíce oslovila.


Cena: 30000 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 777667843 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?