přeskočit na obsah


 
 
 

Hledáme schopného učitele angličtiny

Dne: 04.08.2008 vložil Lucie Březinová

         
 

Společnost LITE, která se již 10 let zabývá netradiční a velice efektivní výukou angličtiny, hledá šikovného, odhodlaného člověka do svého týmu.

Hledáme doposud úspěšného člověka, který se nebojí aktivní práce s lidmi. Takového, který má výbornou znalost angličtiny a chce své znalosti předávat dál jako UČITEL AJ.

Nepožadujeme pedagogické vzdělání ani praxi.

Nemáme však zájem o ty, kteří hledají teplé místečko bez zodpovědnosti a snadný výdělek. Právě naopak! Očekáváme vysoké nasazení, iniciativu a fér přístup. Začátky nebudou lehké. Čeká Vás náročný trénink, který Vás ovšem na tuto pozici velmi dobře připraví.

Máme přesné know-how, které funguje. Přesně daná technologie naší výuky zaručuje vysoký úspěch, ale bez výborných učitelů to nepůjde!

Přidejte se k nám! Volejte 773 590 282 nebo 777 995 282 nebo pište na lucie.brezina@post.cz


Kraj:
Moravskoslezský kraj


Telefon: 777 995 282 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?