přeskočit na obsah


 
 
 

Taxiškola

Dne: 18.08.2015 vložil Taxiškola

         
 

Pro získání Osvědčení k práci řidiče taxi v Praze je podmínkou vykonání zkoušky z odborné způsobilosti (MHMP). Na nelehkou zkoušku z práva, místopisu Prahy a obsluhy taxametru Vás precizně připraví naši lektoři s dlouholetou praxí v oboru. Více než 95% našich absolventů složilo zkoušky napoprvé!
Nabízíme: důkladné zaškolení, tiskové materiály ke studiu, výuka obsluhy taxametru (dle Vašeho výběru), rychlejší uplatnění na trhu práce.
Požadujeme: alespoň základní vzdělání, min. věk 21 let, řidičské oprávnění sk. B + praxe v řízení min. 1 rok, spolehlivost, zodpovědnost.
Kontaktovat nás můžete na e-mail: info@taxiskola.cz, pro více informací nebo přihlášku na školení navštivte naše stránky www.taxiskola.cz.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?