přeskočit na obsah


 
 
 

British Nursing Association

Dne: 26.09.2008 vložil brendan Lewis

         
 

British Nursing Association

Recruiting now permanent or short term placements (min. 2 months) Registered Nurses and Health Care Support Workers to work in Hospitals. If you wish to Work in England, can speak English, now is your opportunity to gain experience and earn money at the same time !!

Pay rates from £6.40(CzK 185)-£20(CzK580) per hour

Specialities- Internal Medicine, Surgery, Geriatrics, Paediatrics, Orthopaedics, Emergency Department, ITU, PsychiatryTraining provided.Translation of Documents, guidance given on Registration in UKInterviews will be held in Praha. Call for more details or email

Contact:

Brendan Lewis, Special Projects Manager, brendan.lewis@pinnacle-healthcare.co.uk

Tel No: 0044 7740 371 505Dana Sedlakova, Czech Representaive, Sedlakova.121@seznam.cz

Tel No: +420 775 088 431

Aktuálně hledáme pro dlouhodobý nebo krátkodobý pobyt (min. 2 měsíce) registrované sestry nebo pomocný zdravotnický personál pro práci v nemocnicích. Pokud si přejete pracovat ve Velké Británii a jste schopni se domluvit anglicky, nyní máte příležitost získat spoustu nových zkušeností a zárověn vydělat peníze. Výdělek od GBP 6.40(CzK 185)-GBP 20(CzK 580)/hod.

Možnost pracovat na – interním oddělení, chirurgickém, geriatrii, dětském, ortopedii, na jednotkách intenzivní péče, psychiatrii a dalších.Výcvik zajištěn.

Překlad dokumentů.

Pokud bude třeba, jsme ochotni Vám poradit jak a kde získat britskou registraci, kterou nezbytně potřebujete, chcete-li pracovat jako zdravotní sestra ve Velké Británii.Příjímací pohovor se bude konat v Praze, pro více informací volejte nebo pište:Brendan Lewis, Special Projects Manager, brendan.lewis@pinnacle-healthcare.co.uk

Tel No: 0044 7740 371 505

Dana Sedlakova, Czech Representaive, Sedlakova.121@seznam.cz

Tel No: +420 775 088 431


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?