přeskočit na obsah


 
 
 

MultiScanner i700 OneStep - Zircon

Dne: 20.04.2012 vložil Jan Konopka

         
 

- Zircon MultiScanner® i700 OneStep™ Multifunkční stěnový skener
- Technicky nejpokročilejší stěnový skener značky Zircon ta vložila více než 25 let výzkumu do vývoje OneStep™, pokročilé technologie, která je základem pro MultiScanner® i700.
- Technologie OneStep™ vyhledává, zpracovává a adaptuje se na povrchy stěn tak, aby poskytla vysoce citlivý pohled do stěn, podlah a stropů.
- MultiScanner i700 je nejrychlejší, nejpřesnější a nejsnadněji ovladatelný stěnový skener na současném trhu.

Multifunkční stěnový skener s pohyblivou snímací hlavou a zabudovaným značkovačem lokalizuje kov, vodiče pod napětím, najde střed dřevěných trámů nebo kovových prvků

Parametry:

Přesnost lokalizace: 3 až 13 mm podle materiálu
Hloubka lokalizace: 19 až 76 mm
Přesnost lokalizace vedení pod napětím 220V/50Hz: do 150 mm


Cena: 1800 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 773208059 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Přístroje 

Přístroje
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?