přeskočit na obsah


 
 
 

Azyl pro milence MOST

Dne: 01.02.2018 vložil Azyl Most

         
 

Dispozice: Garsoniéra

Plocha: 25m2


V centru města Most Vám nabízíme zcela diskrétní, anonymní, čisté a útulné azyly pro milence. Jedná se o příjemně a moderně, na úrovni hotelového pokoje zařízené, tři samostatné a na sobě nezávislé malé byty 1+0 s balkonem. Azyly jsou vybavené rádiem s CD přehrávačem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, hrníčky, skleničkami, kávou, čajem, ledničkou zásobenou alkoholickými i nealkoholickými nápoji a samozřejmě velkou a opravdu bytelnou postelí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Vždy vyměněné čisté ložní prádlo, osušky, stejně jako veškeré hygienické potřeby jsou samozřejmostí.
Byt se nachází ve velkém panelovém domě s mnoha byty, což zajišťuje velkou míru anonymity.
Cena standardního MODRÉHO pokoje na 2 hodiny je 380 Kč + útrata za konzumaci na minibaru.
Cena za pronájem luxusnějších pokojů je na 2 hodiny je 480 Kč + útrata za konzumaci na minibaru.
Prodloužení o další 2 hodiny + 100,- Kč bez rozdílu typu pokoje.

Tel: 603 196 520
S ohledem na Vaši anonymitu a bezpečnost nikdy nevoláme zpět.
V případě, že Vám nezvedneme telefon ihned, zavolejte znovu za 15-30 min nebo pošlete SMS s pokynem, že Vám můžeme zavolat zpět.
Anonymita návštěvy zaručena. Předání klíčů od AZYLU je zajištěno prostřednictvím schránky otevírané číselným kódem, který Vám na základě Vašeho telefonátu sdělíme. Schránka je umístěna na veřejném nenápadném místě poblíž domu.
Volejte!! - AZYL PRO MILENCE je stále připraven - vůbec se osobně nesetkáme!!!!
Hodinový hotel - Milenecký privát – Azyl pro milence – Ubytování - Jsme tu pro Vás!!


Cena: 380 Kč


Kraj:
Ústecký kraj


Telefon: 603196520 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?