přeskočit na obsah


 
 
 

Pronájem kanceláří v Pardubicích Semtíně

Dne: 19.03.2008 vložil Martin Chour

         
 

Dispozice:

Plocha: m2


Nabízíme k pronájmu kancelářskou budovu o výměře 640 m2 po kompletní rekonstrukci v Pardubicích Semtíně.Objekt se nachází na pozemku s vlastním parkovištěm(cca 30 aut),příjezdová cesta asfalt.V blízkosti zastávka MHD.Elektroinstalace 220/380V,internet v celé budově.

Jedná se celkem o 19 místností ve dvou patrech,okna dřevěná,podlaha koberce.8x sociální zařízení,kuchyňka s linkou.V objektu je k dispozici byt 1+kk s příslušenstvím, který je volný ihned.Pod celou budovou je sklep.Vytápění dálkové,parovod.Možnost stravování v nedaleké závodní jídelně.V okolí další kancelářské budovy.Cena je uvedena za m2 za rok.Provize RK je jednoměsíční platba.Volné ihned.


Cena: 1200 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 737447444 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?