přeskočit na obsah


 
 
 

Prodej kancelářských prostor Oslavany

Dne: 20.10.2015 vložil Blanka Götzová

         
 

Dispozice: Nespecifikováno

Plocha: 275m2


Nabízím k prodeji úplně nové KP v Oslavanech (Brno-venkov). Jedná se o dva celky o rozloze 121m2, druhý o rozloze 154m2.

Každý KP se prodává samostatně. KP jsou v suterénu bytového komplexu. Parkování před KP. KP se nachází na náměstí 13. prosince, v centru Oslavan u hlavní silnice, kousek od autobusové zastávky, naproti přes náměstí je obchod s potravinami i drogerie. Je zde velký pohyb lidí, na náměstí se pravidelně konají slavnosti aj. KP se dají využít jako prodejny textilu, obuvi, nábytku, potravin; lékárny, soukromé ordinace, kosmetická a květinová studia apod.


Cena: 3500000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 728506813 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?