přeskočit na obsah


 
 
 

Podnájem v Hradci Králové

Dne: 02.05.2016 vložil Pavel Čuhanič

         
 

Dispozice: 1+1

Plocha: 39m2


Nabízíme k podnájmu v Hradci Králové ordinaci a čekárnu v cihlovém bytovém domě, na adrese Divišova ulice č.p. 882. Ordinace je vybavena nábytkem a vyšetřovacím lůžkem - viz. fotografie. Celková výměra max. 39 m2. Podnájemní dny: Pondělí, čtvrtek, pátek, sobota, neděle. Úterý a středa jsou obsazeny.
Cena podnájmu 1.000 Kč/den bez DPH včetně standardních služeb (energie+voda+teplo). Po vzájemné dohodě by byla sepsána podnájemní smlouva. V případě zájmu se prosím obracejte na tel. č. 732 366 410.


Cena: 1000 Kč


Kraj:
Královehradecký kraj


Telefon: 732 366 410 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?