přeskočit na obsah


 
 
 

Prodej: Budova hotelu *** Český Kras, včetně vybavení.

Dne: 17.09.2017 vložil A. Lopatin

         
 

Dispozice: Nespecifikováno

Plocha: 770m2


Prodej: Budova hotelu *** Český Kras, včetně vybavení.
Nabízíme unikátní, víceúčelovou nemovitost, kterou lze využívat jak k soukromým účelům (vícegenerační rodinný dům), nebo k podnikání – hotel, pension, firemní rekreační objekt/základna, domov pro seniory, ubytovna atd.):
Je to jedineční možnost pořídit si nevšední objekt umístěný v centru obce Vinařice u Suchomast s historickou a zajímavou minulosti (první zmínka o Vinařicích je z roku 1088!). Obec leží uprostřed přírodní a chráněné rezervace - Český Kras, a doslova - v obklopení historických a přírodních památek: hrady Karlštejn, Konopiště a Křivoklát, zámky Točník a Žebrák, Hořovice a Dobříš; kaple svatého Jana Křtitelé s jeskyní; světoznámé Koněpruské jeskyně, Solvayovy lomy atd.
Nechybí tady i možnost pro sportovní aktivity a rekreaci – golfový green na 18 jamek a střelnice olympijského standardu na „asfaltové holuby“, berounský aquapark, spousta stezek pro pěší procházky, nebo projížďky na kole v létě a pak lyžování krásnou krajinou v zimě.
Interiéry objektu jsou ozdobeny starožitnými obrazy a nábytkem od českých a německých mistrů tak, aby co nejlépe vystihly historickou atmosféru.
Celý objekt sestava ze:
- suterén (plocha cca 90m2): vinný sklep o dvě sály s klenutými stropy, skaldský prostor pro pivo, víno a potraviny;
- přízemí (plocha cca 310m2): zde jsou dva prostorné apartmá, restaurace s taneční parketou, malý salonek, hospoda a výčep, WC pro hosty a personál.
- podkroví (plocha cca 365m2): má 12 pokojů, kuchyň pro restauraci, technická místnost a kancelář.
Celý objekt je hned k dispozici a není zatížen žádnými dluhy, nebo zástavami. Potřebuje další investice na opravy (jejich výše pak zaleží od předpokládaného způsobu využití).
Cena: 2.990.000,-Kč. (včetně dane z nabyti nemovitých věcí a právního servisu).
Třída energetické náročnosti „G“.
Více informaci a foto – na požádáni.


Cena: 2990000 Kč


Kraj:
Středočeský kraj


Telefon: +420777131131 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?