přeskočit na obsah


 
 
 

Prodám Restauraci v centru K.Varů

Dne: 22.11.2017 vložil Zdeněk Tomášek

         
 

Dispozice: Nespecifikováno

Plocha: 220m2


Prodej zavedené restaurace (komerčního prostoru) v Karlových Varech (220 m2)
Detailní informace
Nabizim k prodeji zavedenou restauraci v Karlových Varech na velmi lukrativní adrese. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází mnoho kancelářských budov plných potencionálních zákazníků (VZP, Finanční úřad, městský soud a další).

Restaurace je prodávána kompletně vybavená. Kuchyň je zařízena nerezovými pulty a spotřebiči (trouba, sporák, fritézy, mikrovlnky, 2x myčka nádobí, chladící stůl, mraznička). Restaurace sestává ze tří oddělených místností. Kapacita míst k sezení je 80 osob. Jedna z místností je zařízena jako privátní klub s kulečníkem a gaučovým sezením.

Restaurace dále sestává ze tří skladů, ve kterých se nachází police pro uskladnění potravin atd., pět pultových mrazáků a tři lednice. Další místností je kancelář se zázemím pro personál. Samozřejmostí jsou také dvě WC pro ženy a jedno pro muže.

K restauraci dále náleží předzahrádka o rozloze 57 m2 v osobním vlastnictví a terasa s dětským hřištěm o rozloze 94 m2 pronajímaná od majitele domu Krymská 5 cca za 4000 Kč/rok. Restaurace je umístěna ve vnitrobloku obytných domů, díky čemuž je zde klid a bezpečí, což ocení především návštěvníci s dětmi.

Jako majitel netrvám na tom, aby bylo pokračováno v provozu restaurace. Nemovitost může být využita i pro jiné komerční účely (kavárna, cukrárna, obchody, solárium, kosmetický salon, kadeřnictví a jine služby).


Cena: 4230000 Kč


Kraj:
Karlovarský kraj


Telefon: 724318748 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?