přeskočit na obsah


 
 
 

Prodej pozemků u lanovky rekreačního a sportovního areálu Javorník u Dlouhého Mostu

Dne: 26.09.2017 vložil David Erlebach

         
 

Dispozice: Nespecifikováno

Plocha: 43208m2


Prodej pozemků 35.442 m2 a 7.766 m2
Cena: 520 Kč za m2

Dovolujeme si nabídnout pozemky v obci Javorník u Dlouhého Mostu nad vyústěním sedačkové lanovky rekreačního a sportovního areálu Javorník, jehož vrchol je součástí přírodního parku Ještěd. Vzdušnou čarou vzdálenost od Liberce 4,5 km. V areálu se nachází nejdelší trubková bobová dráha 1100 m a čtyřsedadlová lanová dráha dlouhá 800 m. Součástí je i Obří sud Javorník.
Z odborného posudku mají pozemky ideální polohu pro výstavbu horské chaty, která by sloužila jak návštěvníkům lyžařského centra a zimních sportů tak centra pro letní turistiku. Lokalita je potenciálně vhodná i pro zákazníky, kteří si chtějí postavit ranč s jezdeckým areálem s výběhy, pastvinou a jezdeckou dráhou. Kapacitu chaty lze odhadnout pro 50 návštěvníků. Tato varianta by byla akceptovatelná i pro orgány státní správy jelikož střet s ochranou přírody a krajiny se neočekává.
Dostupnost k pozemku po komunikaci, která je v současnosti v rekonstrukci.


Cena: 520 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 739541541 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?