přeskočit na obsah


 
 
 

Dům, chalupa

Dne: 24.06.2017 vložil Vecerkova

         
 

Dispozice: 5+kk a větší

Plocha: 169m2


Nabízíme ke koupi samostatně stojící rodinný dům - rekreační chalupu 5+1: předsíň (3 x 3), kuchyně (3,50 x 5,20), dětský pokoj (4,50 x 3,20), obývací pokoj (3,80 x 5,80), ložnice (4,30 x 5,80) , koupelna (2,10 x 3,60), WC (1 x 2,15), místnost na skladování dřeva (2,40 x 5) v obci Janov, okres Bruntál, v podmanivém podhůří Jeseníků. K domu se smíšeným obvodovým a vnitřním cihlovým zdivem o výměře 169 m2 náleží pozemek 475 m2 s udržovanou zahradou s okrasnými keři a ovocnými stromy. Na pozemku se nachází garáž pro osobní automobil (4,50 x 8,95=40,28 m2). Dům se sedlovou střechou s eternitovými šablonami a klempířskými prvky z pozinkovaného plechu je částečně podsklepen a nachází se zde rozlehlý půdní prostor nad celou chalupou, ve které je možno vybudovat velkou bytovou jednotku. Dům je napojen na vlastní studnu a veřejný vodovod, odpad sveden do jímky. Vytápění domu je lokální krbovými kamny s teplovodním výměníkem na ohřev teplé vody a vyvložkovaným komínem, která jsou napojena na ústřední topení s měděnými rozvody v celém domě. Elektiřina 220V, 380V a noční proud, TV satelit. Ohřev vody je možný i přes el. kombinovaný bojler. Celoroční příjezd k domu je po zpevněné místní komunikaci.
Za dobu své existence prošel dům několika rekonstrukcemi, jejíchž předmětem byla rekonstrukce střechy a štítů, nová elektroinstalace světelná i motorová, vnitřní omítky, rozvody vody a vytápění, nová eurookna, výměna vadných trámů.
V blízkosti se nachází lyžařská sjezdovka směrem na Zlaté Hory (3,5 km), nebo přímo ve Zlatých horách (11 km), rašeliniště Rejvíz, vyhlídková věž Biskupská kupa,cyklostezky (i do polského příhraničního města Prudnik), možnost pěší turistiky a houbaření aj.
Centrum obce s úřadem a poštou je v docházkové vzdálenosti. Další občanská vybavenost - škola, mateřská škola, zdravotnická zařízení pro děti i dospělé, nákupní středisko, restaurace a pod. (3 km). Dopravní obsluha v obci je zajišťována autobusy, vlakové nádraží cca 4,5 km.
Cena částečně vybaveného domu 1 500 000,- Kč.


Cena: 1500000 Kč


Kraj:
Moravskoslezský kraj


Telefon: 608348877 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?