přeskočit na obsah


 
 
 

Chata u Strážkovic (15 km od Českých Budějovic)

Dne: 30.10.2017 vložil Karel Kühnel

         
 

Dispozice: 3+1

Plocha: 981m2


Prodám chatu v chatové osadě Želízkův mlýn, která se nachází směrem z Českých Budějovic na Trhové Sviny u obce Strážkovice.
Chata stojí na vlastním pozemku o velikosti 981m2.
Užitná plocha chaty je cca 80m2.
Chata je cca 2 roky po částečné rekonstrukci.
Chata má malý sklípek. V přízemí se nachází menší technická místnost, nová koupelna s WC a sprchovým koutem (teplá voda), kuchyň (teplá voda) a obývací pokoj s krbem. Z obývajího pokoje vede schodiště do podkroví, kde jsou dvě místnosti na spaní. V chatě se pohodlně vyspí až 6 lidí. Chata je vybavená a ihned k užívání.
Chata je zásobována vodou z vlastního vrtu na pozemku a odpad je řešen jímkou. Malý kousek od chaty je řeka a les.
Venku je ohniště, krb, posezení, pískoviště, dětská houpačka.
Celkově se jedná o velmi klidné místo ideální pro děti, krásné houbaření, koupání ve vlastním bazénu na pozemku nebo je nedaleko od chaty koupaliště v Borovanech.
Chatu lze přes léto pronajímat.


Cena: 1350000 Kč


Kraj:
Jihočeský kraj


Telefon: 606286558 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?