přeskočit na obsah


 
 
 

Pro studenty

Dne: 16.07.2015 vložil Josef Horňák

         
 

Dispozice: 3+1

Plocha: 68m2


Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci (zděné jádro se sprchovým koutem, nová KL, nové dlažby, plastová okna se žaluziemi, koberce, kompletně vybaveno nábytkem vč. velké lednice. Provedeny rozvody internetu s možností WIFI a pevného napojení až 6 osob (doporučený počet studentů v bytě). Kuchyně je přímo přístupná z chodby, do všech pokojů je samostatný vstup z chodby. Dům je situován nedaleko univerzity (cca 400 m).
Byt byl velmi pečlivě udržován a je ve výborném stavu. V případě 7 studentů nájemné 2.250,- Kč/os. Cena vč. inkasa a rychlého internetu.
Zájemce neplatí žádnou provizi RK !


Cena: 2450 Kč


Kraj:
Zlínský kraj


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?