přeskočit na obsah


 
 
 

Slunný, rovinatý stavební pozemek .

Dne: 12.02.2010 vložil Elena Sadovaja

         
 

Dispozice: 5+kk a větší

Plocha: 800m2


Nabízíme k prodeji krásný pozemek o velikosti 800 m2 nachází se v obci Zbuzany u Prahy, 10 min jízdy autem od stanice metra Lužiny. Cena za pozemek je uvedena včetně všech IS, které budou v nejbližší době vybudovány. Parcela je územním plánem určena ke stavbě RD.
Malebná obec Zbuzany leží jihozápadně od Prahy v mírně zvlněné krajině jinočanského potoka. V těsné blízkosti obce se rozprostírá CHKO Český kras, jenž přímo vybízí k procházkám nedotčenou přírodou. Českým krasem též prochází cyklistická stezka z Prahy, která končí pod jedním z nejkrásnějších a nejznámějších českých hradù - Karlštejnem.

Výborná dostupnost do centra Prahy, Kladna a Berouna vytváří ideální spojení klidu venkovského prostředí s městy nabízejícími dostatek pracovních příležitostí.
MHD je zajišťována autobusovou linkou č. 352 ze stanice metra B - Luka. Obec též disponuje vlastní železniční zastávkou na frekventované trati Praha-Smíchov - Beroun. Nákupní centra Zličín a Galerie Butovice a mezinárodní letiště Ruzyně jsou ve vzdálenosti do 15 min jízdy osobním automobilem.


Cena: 2950000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 775130543 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?