přeskočit na obsah


 
 
 

Závod na výrobu oleje, Velká nad Veličkou

Dne: 14.12.2012 vložil Olomoucka-realitni.cz

         
 

Dispozice: Nespecifikováno

Plocha: 11808m2


Výrobní a skladovací areál, celková plocha 11 808m2. V areálu je umístěna moderní a plně funkční technologie rafinace rostlinných olejů s roční kapacitou 7 200 tun rafinovaného oleje, nádrže pro skladování olejů s kapacitou 297 000 litrů a 12 zemědělských sil s kapacitou 4 800 tun.
JINÉ MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE
V případě zájmu jsou možné i jiné alternativy spolupráce (Joint Venture, strategický partnership, open book exklusivní spolupráce apod.).
VÝROBA
Závod je primárně určen na zpracování a skladování olejnin, výrobu surového nebo rafinovaného oleje pro chemické či potravinářské účely.


Cena: 12730000 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 777604568 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?