přeskočit na obsah


 
 
 

Pronájem skladovacích prostor/dílny/kanceláře.

Dne: 27.01.2014 vložil Day-Dec, s.r.o.

         
 

Dispozice: Nespecifikováno

Plocha: 352m2


"Prostory vhodné jako dílny, členěné na několik částí - kancelář, šatna, WC, výrobní a skladovací prostory. Vytápění vlastním plyn. kotlem. Celková plocha 352m2.

Nabízené prostory jsou v přízemí zděné nezateplené budovy s jedním vchodem – vjezdem o velikosti 2,4x2,4m.Půdorysně je plocha rozdělená na několik částí – kancelář,šatna,WC,výrobní a skladovací prostory.Využitelná výška je 3m.
Do haly je přivedena pitná voda,přívod elektrické energie 3x400V a přívod zemního plynu.Prostory jsou vytápěny teplovodním topením na zemní plyn s vlastním kotlem,dále je možno využít komín a instalovat krbová kamna na pevná paliva.

Areál,ve kterém se hala nachází, je monitorován kamerami."


Kraj:
Karlovarský kraj


Telefon: 606673468 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?