přeskočit na obsah


 
 
 

Pro zdravý vývoj miminka

Dne: 04.05.2015 vložil Hana Lacinová

         
 

CHCETE MÍT CHYTRÉ DĚTI? Dopřejte to nejlepší Vašemu MIMINKU, ještě dřív než přijde na svět. OK GAMA+ podpoří správný vývoj mozku, Vy sama si zajistíte dostatečný přísun vápníku a nepřiberete v těhoetnství víc, než je třeba.

OK GAMA+ :
- stimuluje cirkulaci krve, obsahuje životně důležité v tucích rozpustné vitamíny a zabrání vyplavování vápníku z Vašeho organismu.
- díky vysokému obsahu a čistotě omega-3 nenasycených mastných kyselin, příznivě ovlivní stav a funkci srdce a cév
- napomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu, podpoří normální krevní tlak. Navíc pomůže celkově posílit obranyschopnost Vašeho organismu

Pošta včetně PORADENSTVÍ ZDARMA.

Po REGISTRACI možnost nákupu se SLEVOU 40%-50%.


Cena: 900 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Rodina, dětské potřeby 

Rodina, dětské potřeby
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?