přeskočit na obsah


 
 
 

Emulips Anýz - pro kojící maminky

Dne: 10.03.2016 vložil Lucie Nová

         
 

DOSTATEK MLÍČKA pro miminko? ANO!

Chcete mít DOSTATEK MLÍČKA pro své miminko? BOLÍ JEJ BŘÍŠKO, propláče celé noci? Je velmi JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ a tím je EMULIPS ANÝZ.
Já jsem po narození dcery odcházela s porodnice s příkrmem, protože mi mlíčko nestačilo. Ale nechtěla jsem se vzdát a má touha byla dát své dceři to nejlepší, mateřské mlíčko. Jenže jak kojit dceru, když nemáte mlíčko?
Vyzkoušela jsem EMULIPS ANÝZ a plně jsem kojila do jednoho roku a poté jsem dceru kojila, ještě další rok. No není to paráda? Posuďte sami. SKUTEČNĚ FUNFUJE! A spinkala klidně, bez bolestí bříška.. Neznáme, co to je trápení prdíky. VYZKOUŠEJTE IHNED! Určitě to STOJÍ za to! Miminko VÁM PODĚKUJE svou LÁSKOU a SPOKOJENÝM ÚSMĚVEM !

A díky 100% přírodnímu, bylinnému Emulipsu jsem po porodu zhubla o 8 kg za 3 měsíce a stále hubnu dále! I VY si zasloužíte BÝT KRÁSNÁ a mít SPOKOJENÉ MIMINKO! Balení obsahuje 100 dávek. ZDARMA poradenství pro vás.
Nezávislý prodejce: Lucie Nová
Email: Lujaxxx@seznam.cz
Telefon: 728 736 979
Registrační číslo: 03-016217


Cena: 379 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 728736979 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Rodina, dětské potřeby 

Rodina, dětské potřeby
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?